השאלה "איזו כלה את?" היא שאלה טיפה מורכבת ולא בטוח שיש לשאלה הזו תשובה אחת מוחלטת, מה שכן, שמלת הכלה שתבחרי בהחלט תייצג אותך ואת קווי האופי שלך. אין זה סוד שלמצוא שמלת כלה זה אחד האתגרים הגדולים של האישה לפני מועד החתונה וזה גם כנראה אחת הבחירות הקשות. מצד אחד כולן רוצות להיות יפות ועוצרות נשימה ביום החתונה, מצד שני לא כולן מוכנות להתפשר על נוחות. וזו לא הדילמה היחידה, כיוון שקיימים כל כך הרבה עיצובים של שמלות כלה בימינו, זה דיי פשוט ללכת לאיבוד ולשכוח בתוך התהליך איזו שמלה חיפשנו מלכתחילה. אז איך תדעי להישאר מפוקסת בחיפוש שמלת הכלה המושלמת? בשביל זה אנחנו כאן, שנפרט?

הדרך הנכונה לבחור שמלת כלה

1. בחירת קו עיצובי לפני תחילת החיפוש- לא, אנחנו לא אומרים שאת חייבת לדעת בדיוק איזה סוג שמלת כלה את מחפשת, אבל את בהחלט יכולה להכין רשימה של איזו שמלה את לא מחפשת. לדוגמא, אם את כלה שפחות מתחברת לעיצובים גרנדיוזיים עם ניפוחים ומחוכים וכדומה, אז מראש את יכולה לפנות למעצבים שזה פחות הקו העיצובי שלהם, והם יותר נוקטים בגישת עיצוב מתונה וקלאסית. זה גם יחסוך לך זמן, וגם ישאיר אותך ממוקדת.

2. תקציב- החלטה על תקציב לשמלת כלה זה אחד הדברים החשובים שיסייעו לך להתמקד בעיצובים ושמלות כלה שעומדים בתקציב. חשוב לומר, תקציב זה פשרה, עם תקציב ממוקד את דווקא יכולה למצוא בדיוק את שמלת הכלה שאת מחפשת, מבלי ליפול למדידות מיותרות, ושקילת אפשרויות מיותרות שרק יגרמו לך לבלבול.

3. בחירת מעצבת שמלות כלה– רגע לפני שמתחילים לבקר בסלוני כלה מאוד מומלץ לחקור קצת את תחום העיצוב באינטרנט, או במילים אחרות "לעשות שיעורי בית". באינטרנט תוכלי לבחון עיצובים שונים של מעצבים שונים, לקרוא ביקורות, להבין מי הם המעצבים ומהי הליבה העיצובית שלהם, ולסנן את אלו שפחות מתאימים לך. הסינון הזה ימנע ממך להתפזר ולהגיע לפגישות וסלוני כלה שממש לא תואמים את הסגנון שלך.

4. בחירה מתאימה לתנאי האירוע- מי כמוך יודע איזה חתונה מתוכננת לך ולבעלך לעתיד, לא כך? ובכן, כדי לבחור שמלת כלה מתאימה צריך לזכור את התנאים שיהיו באירוע, למשל האם מדובר בחתונה חיצונית, חתונת צהרים, חתונה בקיץ, חתונה בחורף, האם מדובר בחתונה יוקרתית ורשמית, האם מדובר בחתונה שאת הולכת לקרוע את רחבת הריקודים, ועוד. שמלת הכלה שלך חייבת להתאים לקווים המנחים של האירוע, גם מבחינת נראות, וגם מבחינת נוחות.

5. התאמת השמלה לחליפת החתן- החתונה היא חגיגה של זוגיות ואהבה ולכן זה חשוב שהחתן והכלה יהיו מתואמים. אז רגע לפני שאת מתחילה בחיפושים, כדאי לשבת עם החתן לעתיד ולהחליט על הקו העיצובי של שניכם. זה גם יבוא לידי ביטוי מבחינה וויזואלית ביום החתונה, וזה גם יקל עלייך לבחור שמלת כלה.