שלושת האלמנטים לבחירת שמלת הכלה המושלמת

אז כפי שהבטחנו לכן, הכנו במיוחד עבורכן מדריך שיסייע לכן במה להתמקד בתהליך בחירת
שמלת הכלה האולטימטיבית, ובמה פחות.

01-07-2018

אז לפניי שנתחיל במה הם שלושת האלמנטים, נציף את הנקודה העיקרית "שמפריעה" בבחירת שמלת הכלה- לחץ.

לפניי שניכנס אליהם ניקח נשימה ארוכה ועמוקה שתסייע לנו לפתוח את הראש ולברר מה באמת חשוב בבחירת השמלה הנכונה, נשתדל לשים את האמוציות והלחץ בצד, נשתדל להתחבר לעצמנו כמיטב יכולתנו וזאת בכדי להבין מהי השמלה שהלב שלנו מחפש.
שימו לב לסדר שבו סידרנו את האלמנטים- בעיננו חשיבות הסדר היא עליונה והכרחית לקבלת שמלת הכלה בדרך הטובה ביותר!


האלמנט הראשון- "סגנון העיצוב":
כשמדברים על סגנון אנו צריכות להבין ולקבל נקודה ברורה אחת ויחידה- כל אישה היא שונה ומתחברת לסגנון שונה! וינטאג', מודרני, טבעי וזוהר, נופח, אורבאני, נקי ואסתטי אבל עם קאצ', מתוחכם ועוד..
ולכן, שאנו מתחילות את "מסע החיפושים" אנו צריכות להבין לאיזה סגנון אנו מתחברות בחיינו האישיים, מה מושך אותנו ואיך היינו מדמיינות את עצמינו ביום החשוב בחיינו! ברגע שנבין את הנקודה החשובה והעיקרית הזו אנו נוכל לקצר את זמן החיפושים בצורה משמעותית, נוכל לפסול מה שפחות, ולהעלות על הפרק "מה שיותר"!

מבחינה פרקטית:
*היינו ממליצים להיכנס לדפי פייסבוק של מעצבים/מעצבות, קבוצות פייסבוק שקשורות לעולם החתונות, להעלות פוסטים עם שאלות על מעצבות ומעצבים מומלצים וכמובן איך לא, לחפש בגוגל!
* לארגן את השמות עם העיצובים הבולטים ש"תפסו לנו את העין" ברשימה מסודרת ועכשיו- אפשר לצאת לדרך!

האלמנט השני – "יחס":
יש שיתווכחו איתנו ש"התוצאה היא החשובה" והיחס לא צריך להיחשב בכלל כפרמטר- "העיקר שהשמלה תשב טוב!" מכירות את המשפט הזה?
אנו בטוחים שגם לכן הוא עובר בראש מדיי פעם בין הרהוריי ליבכן וזה בסדר.
אנו רוצים לחדש לכן לאחר ניסיון רב ויותר מדיי סיפורים שהגיעו לאוזנינו בדרך לא דרך!

!!!היחס הוא הכל!!!
יותר מזה, אם היחס הוא מזלזל אפילו במקצת, "לא ביתי", מרגישות מעט חוסר סובלנות ואפילו שלא כל הפוקוס הוא עליכן היינו ממליצים לכן לקחת צעד אחורה ואף לברוח מהמקום! לא משנה אם אהבתן או אפילו "עפתן" על דגמים מסוימים בסטודיו.

הסיבות לכך הן ההשלכות שבסופו של יום ישפיעו על הרגשתכן לאורך כל התהליך ואף ביום החתונה- מועקה, לחץ אנרגיות שליליות- עד רמה שלא תרגישו חשובות כפי שאתן אמורות להרגיש בתהליך מרגש מסוג זה- חשוב לזכור- זהו היום שלכן!!!!
"נרחיק לכת" ונאמר- היחס בסופו של דבר יגרור תוצאה שלילית של איך שהשמלה תשב ותרגיש לכן ביום החתונה.

ועכשיו השאלה- איך בודקים יחס?
קודם היינו ממליצים להתקשר למקומות אותם אהבתם ולא לדבר דרך צאט או הודעות. הסיבה לכך היא- שכבר בשיחת הטלפון אפשר להרגיש המון על "אופי הסטודיו" איתו אתם מדברים. ולכן שימו לב להקשבה, לטון הדיבור ושבאמת מנסים להרגיש ולהבין אתכן. כמובן שאי אפשר להרגיש הכל דרך הטלפון, ולכן גם שאתן יוצאות לפגישה בסטודיו שימו לב שמי שעומדת מולכן מקצועית, בעלת ראש פתוח ו"מבינה עניין". שימו לב אם אהבתן דגם/דגמים והיחס טוב- בעיננו כל השאר הוא בר מיקוח ופשרות עד לעמק השווה.

שיר גינדי מלבישה כלה ביום המאושר בחייה

האלמנט השלישי- "מקצועיות":
אז אחרי שדיברנו על אלמנט ה"סגנון" ו"היחס" העיקריים, אנו רוצים למקד אתכם בפן המקצועי שחשוב לא פחות!
השאלה האמיתית היא, איך בוחנים את המקצועיות של הסטודיו שעומד מולנו שאין לנו את היידע המקצוע לבחון את השמלה שאנו מקבלים?!

בכדי שתוכלו באמת להבין את הנקודות העיקריות- מיקדנו עבורכם כמה דגשים ששאבנו ישירות מהמעצבת בעלת העין החדה ביותר בתחום שמלות הכלה- "שיר גינדי":

* ראשית כל, שימו לב שהחלק המכריע בבדיקת מקצועיות ודיוק של שמלה הוא פלג הגוף העליון!
* שימו לב שהשמלה מוצמדת לחזה ואין מעין "קימוטים קלים"! בשמלות בעלות רמות דיוק גבוהות ומדוייקות, נוכל לראות את השמלה מוצמדת לבית החזה ולמותן במתיחות קלה וקו גימור נקי לעין!
* שימו לב שחלק החיבור בין החצאית לחלק העליון ממוקם בגובה נכון.
הגובה הנכון נמדד יחסית למותן- כדי שתקבלי את השמלה וההופעה המחמיאה ביותר למבנה גופך ביום חתונתך (****במידה ולא מדובר בשמלה ישרה****).
* שימו לב לבד ששמו אילוז'ן- בד שקוף שתפקידו להחזיק מחשופים עמוקים-
שימו לב שהבד השקוף הוא אכן שקוף (מותאם לגוון העור) כך שתקבלו שמלה אסתטית ויוקרתית!

שהקו נקי ואסתטי, שהמחוך מחמיא, יציב ולא גס- כאן נבדקת עבודה מקצועית

שמחנו לחלוק מעט מהידע, מהסיפורים ומהניסיון שלנו. במידה ותרצי לקבל טיפים נוספים ישירות למייל על "איך לעבור את החתונה בקלילות" , "איך לתכנן נכון", "במה כדאי לחסוך ובמה פחות", ועוד ידע רחב על איך להפוך את היום שלך לבאמת מושלם מכל בחינה, הרשמי לאתר שלנו ונשלח לך טיפים, המלצות, וידע שייתן לך המון ערך ועזרה על איך לעבור את התהליך המרגש בצורה כייפית וחוויתית!

 

כנסי ל – Dream Collection