בחירת שמלת כלה מושלמת זה אתגר לא קטן ולעיתים גם מלחיץ. לכן, כדי לסייע ולהקל עליכן הכנו עבורכן 8 טיפים מנצחים שיסייעו לכם בבחירת שמלת כלה שתהיה מושלמת עבורכן. מוכנות? בואו נתחיל.

1. תקציב- קודם כל, תמיד כדאי להתחיל את החיפוש עם תקציב. ככה מראש תחסכי לעצמך זמן על שמלות שאינך מעוניינת להשקיע בהן את הסכומים הנדרשים. תקציב זו לא מילה גסה ויש שמלות כלה חלומיות בתקציבים שונים ונוחים.

2. בחירת אנשים נכונים שיעזרו לך בבחירת שמלת הכלה שלך- נכון, בסופו של דבר ההחלטה היא רק של הכלה, אך זה חשוב בזמן החיפוש להקיף את עצמך באנשים שאת באמת סומכת על דעתם, וחשוב מכך, שמבינים ששמלת הכלה צריכה לתאום את הסגנון שלך ולא שלהם. ללכת לבחון שמלות כלה עם אנשים שתמיד אומרים לנו הפוך ממה שאנו רוצים זה גם בזבוז של זמן, גם מוריד לנו את הביטחון, וגם פוגע לנו בחוויה שאמורה להיות בלתי נשכחת.

3. נוחות-אל תתפשרו על נוחות! מובן לחלוטין שאת רוצה להרגיש בשיאך ביום חתונתך ולסובב ראשים. אך זכרי, שמלת כלה שיושבת מושלם אך אינה נוחה לך בעליל יכולה למנוע ממך להנות מהאירוע החשוב בחייך, לא חבל? יש לא מעט שמלות כלה שגם תרגישי בהן הכי יפה בעולם וגם יהיה לך בהן נוח כך שתוכלי לרקוד, להנות, ולחוות את החתונה שלך ללא מטרד.

4. בחירת המעצבת המתאימה עבורך- יש לא מעט מעצבים ומעצבות שמלות כלה ואין ספק שהמבחר הגדול של שמלות כלה יוקרתיות עלול לבלבל. לכן, חשוב לבחון את השמלות של כמה מעצבים ומעצבות שאת מרגישה שהם מבינים את החזון שלך ויודעים לייעץ, אך בו זמנית גם יודעים להקשיב ולתת לך להחליט מה מתאים עבורך מבלי לנסות להשפיע או לכפות את טעמם האישי. בחירת מעצבת שמלות כלה היא בחירה קריטית מכיוון שאת עומדת לעבור עמה תהליך לא קצר של מדידות והתאמות, וחשוב שהתהליך גם יהיה נעים ומהנה, ושגם תהיי מרוצה מהתוצאה הסופית.

5. תגבילי את זמן החיפוש- מדוע? מכיוון שככל שיהיה לך יותר אפשרויות ככה יהיה לך יותר קשה להחליט. זהו רק טבעי שתמיד נדמה לנו שיש במקום אחר שמלה יותר יפה, יותר מתאימה, יותר מושלמת. בפועל, זהו מרדף מתיש ואינסופי. לכן כדאי להגביל את החיפוש הן מבחינת זמנים והן מבחינת מעצבים.

6. בחירת שמלת כלה על פי העיצוב ולא על פי שם המעצב- עזבי אותך משמות ומותגים. בסופו של יום מה שחשוב זה איך את מרגישה בשמלת הכלה. לכן אל תבחרי על פי שם המעצב, בחרי על פי תחושותייך והתאמה לסגנונך האישי.

7. בחירת סגנון של שמלות כלה לאירוע- רק את יודעת מהו אופי האירוע שאת והחתן לעתיד תכננתם. לכן, התאימי את שמלת הכלה בהתאם לסגנון האירוע, קלאסי, אקסטרווגנטי, קווים נקיים, או שמלת ווינטאג'.

8. הישארי נאמנה לבחירה שלך- בחרי שמלה שגם תואמת את הסגנון שלך וגם מחמיאה לגוף שלך. יש הרבה שמלות שנראות נהדר על המתלה אך לא מחמיאות במיוחד. אל תתפשרי על שמלה שאינה מחמיאה לך גם היא יצירת אומנות. חשוב שתרגישי שהשמלה היא בדיוק את, ולא "תחפושת".
אז אלו הטיפים המנצחים שלנו לבחירת שמלת כלה מושלמת. מקווים שעזרנו לכן בבחירת שמלת הכלה החלומית שלכן ושיהיה לכן במזל טוב.