לוגו

קבלו אותן: השמלות הכי יפות לחודש יוני 2018

סטודיו שיר גינדי מופיע בחמשת הדגמים המובילים לשנת 2018 בוואלה מזל טוב!

חודש יוני הוא בין החודשים החמים של השנה והכלות שלנו גרמו לנו להזיע אפילו עוד יותר כשהן צעדו לחופה בלוקים בלתי נשכחים ולוהטים במיוחד. תעזרו לנו להחליט, מי לבשה את השמלה הכי יפה החודש?

קיינר סלעיום חמישי, 28 ביוני 2018, 15:49

עונת החתונות החלה והכלות שלנו מוכיחות לנו שהן יכולות להפוך את מזג האוויר החם לאפילו עוד יותר לוהט בעזרת סטייל בלתי נגמר. שמלות הכלה הלבנות של הכלות הן בהחלט סיבה מספיק טובה להבין למה זה אחד החודשים הכי לוהטים של השנה, שמלות כלה נסיכותיות, שמלות כלה מלאות תחרות ושמלות כלה בסגנון הבוהו כבשו את ליבנו בחודש האחרון, עכשיו הגיע הזמן שלכם לעזור לנו לבחור, מי הייתה הכלה שצעדה הכי טוב אל החופה?

ברגע אחד חודש יוני הפך ללוהט במיוחד, הכלה מיכל אלפסי גרמה לנו להבין איך נסיכה נראית בחודש יוני כשלבשה שמלת כלה נפוחה בעיצובו של דרור קונטנטו.
לירון נאור כבשה את ליבנו בשמלת כלה מדויקת וסקסית בעיצובה של מיכל אזלואי.

הן לא היו השתיים היחידות, מור ליפסקינד הפתיעה אותנו בשמלת כלה מושקעת במיוחד בעיצובו של דוד חצבני, תניר כהן צעדה לחופה כשהיא לובשת שמלת כלה צמודה ומחמיאה בעיצובו של ליאור צ'רכי, ולבסוף גם מעצבת שמלות הכלה שיר גינדי כבשה אותנו כשצעדה לחופה בשמלת כלה שהיא בעצמה עיצבה. אנחנו בחרנו את 5 הכלות שלבשו את השמלות הכי יפות, עכשיו אתם נכנסים לתמונה, תעזרו לנו להחליט מי הייתה הכלה שעשתה את זה עם הכי הרבה סטייל?

שיר גינדי: עיצבה לעצמה שמלת כלה

המעצבת שיר גינדי התחתנה וזאת הייתה הזדמנות טובה ללבוש שמלת כלה שהיא עיצבה בעצמה. התוצאות מדברות בעד עצמן ונראה כי גינדי בהחלט יודעת מה הכי טוב עבור כלה. שמלת כלה שכוללת את כל האלמנטים הנחוצים החל ממחשוף מדויק ועד לבדים הנכונים.